برق اضطراری ( ups (

ups چیست

bulbs

برق

برق در دپارتمان نارین الکترونیک

بخش برق نارین الکترونیک

مهندسی برق  (   electrical engineering ) زیر مجموعه ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربرد های مرتبط با الکتریسیته ، الکترومقناطیسی و الکترونیک می پردازد ، ( می توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد : بررسی و طراحی سیستم های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی.

مهندسی برق دارای چهار گرایش می باشد : مهندسی برق الکترونیک – برق مخابرات – برق کنترل – برق مخابرات

برق مخابرات در دپارتمان نارین الکترونیک

مخابرات گرایشی از مهندسی برق است که در حوزه ارسال و دریافت اطلاعات فعالیت می کند مهندسی مخابرات با ارائه نظریه ها و مبانی لازم جهت ایجاد ارتباط بین دو یا چند کاربر ، انجام عمل فرآیند ها را به طور بهینه ممکن میسازد. هدف از مهندسی مخابرات پرورش متخصصان در چهارزمینه اصلی این گرایش است شامل فرستنده ، مرحله میانی، گیرنده و گسترش شبکه می باشد .

مقالاتکتبنرم افزار


در دپارتمان نارین الکترونیک متخصصان این قسمت سهم بسزایی در ارائه خدمات فنی مهندسی ، نرم افزاری ایفا میکنند ، به نحوی که زیرساخت های مخابراتی جهت تبادل اطلاعات و سیگنالهای مورد نظر در بخش های مورد نظر از جمله مخابراتی ، دیتا و امنیتی به مرحله اجرا در می آورند . پروژه های انجام گرفته و یا در حال انجام در بحث شبکه های فیبر نوری ، پیاده سازی خطوط مخابراتی پیشرفته ، نرم افزار های مرتبط و اجرای سیستم های فرستنده گیرنده و رادار را می توان ذکر کرد.

برق الکترونیک در دپارتمان نارین الکترونیک

الکترونیک علمی است که به بررسی حرکت الکترون در دوره گاز ، خلاء و یا نیمه رسانا و اثرات و کاربرد های آن می پردازد ، با توجه به این تعریف ، مهندسی الکترونیک در زمینه ساخت قطعات الکترونیک و کاربرد آن در مدار ها ، فعالیت می کند ، پس زمینه فعالیت مهندسی اکلترونیک به دو شاخه اصلی ساخت قطعه و کاربرد مدار قطعه و طراحی مدار تقسیم می شود .

مقالاتکتبنرم افزار


اصلی ترین و تخصصی ترین قسمت دپارتمان نارین الکترونیک را می توان در الکترونیک تعریف کرد ، ارائه کلیه خدمات  در زمینه مهندسی معکوس ، طراحی و پیاده سازی  پروژه های صنعتی ، نظامی توسط ماهر ترین متخصصین ما انجام می شود ، پیاده سازی پروژه های صنعتی با نرم افزار های الکترونیکی و فروش تجهیزات الکترونیک از اهم خدمات ما در این بخش می باشد . ما در مبحث الکترونیک رباتیک و مکاترونیک نیز در آینده نزدیک به بخش بزرگی از الکترونیک اشاره می کنیم.

برق قدرت در دپارتمان نارین الکترونیک

هدف اصلی مهندسین این گرایش  تولید برق در نیروگاه ها انتقال برق از طریق خطوط انتقال و توزیع آن در شبکه های شهری و در نهایت توزیع آن برای مصارف خانگی و کارخانجات است بنابراین یک مهندس برق قدرت باید به روشهای مختلف تولید برق خطوط انتقال نیرو سیستم های توزیع آشنا باشد . یکی دیگر از شاخه های قدرت نیز ماشین های الکتریکی است که شامل ژنراتور ها و ترانسفورماتور ها و موتور های الکتریکی میباشد که از میان آنها می توان به انواع رله ها ، فیوز ها ، کلید ها و در نهایت سیستم های کنترل اشاره کرد.

مقالاتکتبنرم افزار


اگر مبحث قدرت  بیشتر از بخش الکترونیک در دپارتمان ما نباشد قطعا کمتر نخواهد بود . به نحوی که در دپارتمان ما تکنسین های مربوط در بخش تاسیسات  اکلتریکی و سیستم ها و تجهیزات فشار قوی در حال انجام پروژه های بزرگی هستند که بعد از اتمام کار جزئیات آنها اشاره خواهد شد . شاهکار این قسمت ارتباط مبحث قدرت و الکترونیک تخت عنوان الکترونیک صنعتی است به نحوی که با مونتاژ پروژه ها به زیبایی این قسمت پی خواهیم برد . لازم به ذکر است که در فروشگاه ما بخش قابل توجهی به مبحث قدرت و الکترونیک صنعتی خواهیم پرداخت.

برق کنترل در دپارتمان نارین الکترونیک

کنترل در پیشرفت علم نقش ارزنده ای را ایفا می کند و علاوه بر نقش کلیدی در فضا پیماها و هدایت موشک ها ، به عنوان بخش اصلی و مهمی از فرآیند های صنعتی و تولیدی نیز در آمده است . به کمک این علم می توان به عملکرد بهینه سیستم های پویا ، بهبود کیفیت و ارزانتر شدن فرآورده ها، گسترش میزان تولید ماشینی کردن بسیاری از عملیات تکراری و خسته کننده دستی و نظایر آن دست یافت. هدف سیستم کنترل عبارت است از کنترل خروجی ها به روش معین به کمک ورودی ها از طریق اجرای سیستم کنترل که می تواند شامل اجرای الکتریکی ، مکانیکی و شیمیایی به تناسب نوع سیستم کنترل باشد .

مقالاتکتبنرم افزار


ما در مبحث برق کنترل در دپارتمان به کمک همه اعضا و متخصصین و پژوهشگران نارین الکترونیک به کمک نرم افزار های خاص کنترل ، انواع plc ها و زبان برنامه نویسی و ابزار دقیق ، کنترل موتور های ASDC و بررسی سنسور های لازمه در مبحث کنترل ، آماده ارائه خدمات هستیم.

تجهیزات برق  قابل تامین توسط نارین الکترونیک

طراحی و پیاده سازی : آژانس خلاقیت سایتینجا آژانس خلاقیت سایتینجا